Mikrodermobrazija

Deimantinė mikrodermabrazija yra vienas iš veido valymo - šveitimo metodų, veido pilingas aparatu. Ši procedūra yra visiškai saugi ir atliekama per pakankamai trumpą laiką. Procedūros metu švelniais judesiais nušveičiamas viršutinis, suragėjęs odos sluoksnis. Taip pašalinamos negyvos odos ląstelės. Šios ląstelės yra susiurbiamos specialiu vakuuminiu siurbliu. Deimantinė mikrodermabrazija pranašesnė už kitus veido valymo būdus net keliais aspektais. Pirmiausia tai, kad veido odos būklė pagerėja jau po pirmo karto. O efektyviems rezultatams pasiekti užtenka 3 - 5 kartų.

Procedūra ne tik valo veidą, bet ir mažina raukšleles, randelius, pigmentines dėmes, lygina odą, mažina išsiplėtusios odos poros.  Specialus vakuuminis siurblys procedūros metu teigiamai veikia odą, padeda paskatinti kolageno gamybą, didina odos elastingumą.

Po keletos procedūrų akivaizdžiai sumažėja mimikos raukšlelių, net ir apie akis. Valymo metu sumažėja komedonų, poros tampa švaresnės, ne taip greitai užsikemša.

Jei procedūra buvo atlikta šiltuoju metu laiku, naudokite kremus su didele SPF apsauga. 

Procedūra neatliekama;

Procedūra neatliekama sergant diabetu, ŽIV, hemofilija, esant odos kuperozei (išsiplėtę odos kapiliarai), jei sutrikęs kraujo krešėjimas ar geriate kraują skystinančius vaistus, sergant dermatitu, psoriaze. Procedūros negalima atlikti jei neseniai Jums buvo atliktas lazerinis odos šveitimas, jei prieš dieną deginotės ar Jums buvo atlikta depiliacija. Deimantinė mikrodermabrazija neatliekama ir besilaukiančioms moterims.  

Kaina 40 eu.