Ultragarsinis giluminis veido valymas (pilingas) + drėkinamoji kaukė

ULTRAGARSINIS GILUMINIIS  VEIDO  VALYMAS +MECHANINIS VALYMAS IR DRĖKINAMOJI KAUKĖ   

Siūlome  pažangų veido valymą ultragarsu. Tai  procedūra nuo kurios prasideda taisyklinga veido odos priežiūra. Kai oda nepakankamai švari, ji negali įsisavinti vertingų produktų, tokių kaip drėgmė, vitaminai bei kitos naudingos medžiagos, kurių gausu odos priežiūros priemonėse.Ultragarso sukeltos bangos audiniuose ir ląstelėse atlieka mikromasažą. Taip pat tuo metu padidėja odos ir kraujagyslių sienelių pralaidumas, o tai reiškia, kad jūsų naudojama gydomoji ar kosmetinė priemonė kur kas greičiau ir giliau įsiskverbs.

Svarbiausias tikslas –su  ultragarso aparatu išvalyti odą, atliekant raginio sluoksnio pilingą:

  •     Pašalinti mirusias ląsteles. Mechaninio poveikio ultragasu metu, sukeliama mikro vibracija tarpląsteliniame lygmenyje.

  •     Giliai išvalyti nuo sebumo pertekliaus, toksinininių medžiagų (acne kamščių). Vyksta cheminis poveikis apykaitos produktų atidavimas ląsteliniame lygmenyje.

  •      Atlaisvindama epidermį, pagreitinti ląstelių aktyvumą.  Dėl ultragarso  terminio poveikio, odos  temperatūra pakyla vienu ar dviem laipsniais, dėl to pagreitėja mainų reakcijos ląsteliniame lygmenyje,  mikrocirkuliacija bei 13%  padidėja  medžiagų apykaitos procesai audinyje.    

Ultragarsinis valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje. Saugus, bet kartu, gilus ir veiksmingas odos valymas. Valymas rekomenduojamas:

v     Užterštai, su inkštirais odai;

v     Norint normalizuoti riebalinių liaukų veiklą;

v     Patinusiai odai (gerina limfos drenažą);

v     Pilkšvai odai (detoksikacija);

v     Odai su amžiniais pakitimais (raukšlytės, elantingumą ir raumenų tonusą praradusiai odai).   Puikus estetinis būdas, tolinantis senėjimo procesus odoje;

v     Pagerinti  aktyvių medžiagų skvarbumą;

v     Odos reabilitacijai po cheminio pilingo procedūros, plastinės chirurgijos procedūrų.

Procedūros su ultragarso aparatu eiga:

1.      Demakiažas;

2.      Brinkinamoji kaukė;

3.      Ultragarsinis- giluminis valymas;

4.      Pagal pageidavimą atsargus mechaninis valymas;

5.      Veido odos dezinfekavimas; d’arsonvalizacija;

6.      Veido odą drėkinanti ir raminanti kaukė;

7.      Dieninis kremas pagal odos tipą.

Procedūra netaikoma: esant bendram infekciniam susirgimui, netinka umiai acne stadijoje ar atviriems, uždegiminiams odos bėrimams, sergant sunkiai psichoneuroze, turint polinkį į kraujavimą, širdies ligos, hypertenzija, išeminė širdies liga, reumatinės ligos, aterosklerozė, piktybiniai navikai, nėštumas, tromboflebitas, trombozė, venų varikozė,, bronchektazė, aktyvi plaučių tuberkuliozė, sergant urologinėmis ligomis, skrandžio opaligė ir dvylikapirštėe žarnos opa, cukrinis diabetas (ūmi forma).

Procedūros trukmė 1 val, kaina 35 Eur