Veido odos atstatymo procedūra su galvanika

Spindinti, lygi ir jaunatviška oda — visada madinga Jūsų puošmena!

Ypatingai daug sunkumų oda patiria žiemą. Tikriausiai pastebėjote, kad šaltuoju periodu ja reikia labiau rūpintis, nes odą dažnai išmuša rausvomis, sausomis dėmelėmis. Negana to, kad odą dirgina žvarbus vėjas, prie jos grožio tikrai neprisideda ir sausas bei šiltas oras patalpose (radiatorių skleidžiama šiluma sparčiai išdegina namuose esančią drėgmę). Visa tai galima palengvinti su neinvazine mezoterapija, jonoforezės procedūros pagalba. Tai ktyvių medžiagų (BAM) įvedimas į giliuosius odos sluoksnius naudojant pastovią žemos įtampos galvaninę srovę.

Privalumai:

  • Vienas naujausių pasiekimų kosmetologijoje - jonoforezė.  Ant odos tepami jonizuoti kosmetiniai preparatai, kurių veiksmingiems komponentams,  veikiamiems išorinio elektros lauko, suteikiama galimybė patekti į 2 cm gylį. To pasekoje pasiekiami greitesni ir ilgalaikiai rezultatai, aktyvizuojama kraujotaka, medžiagų apykaita, vystančios odos ląstelės gauna trūkstamų ir maitinamųjų medžiagų bei drėgmės

  • Ši procedūra yra visiškai neskausminga, saugi, bei neįtikėtinai veiksminga, sprendžiant tokias problemas, kaip odos senėjimas, dehidratacija (sausumas), papilkėjusi, skaistumą praradusi oda, mimikos ir amžiaus raukšlės.

  • Procedūra tinka visų tipų odai ir įvairaus amžiaus žmonėms, kadangi koncentratai ir serumai parenkami pagal odos tipą ir problemą. Tinka vyrams ir moterims.

  • Naudojami MARY COHR kosmetika. Tai tikras lobis Jūsų grožiui. MARY COHR yra ypatinga tuom, kad joje yra sudėta iš viso pasaulio švariausių kampelių efektyviausi augalų komponentai, be komservantų.

Šios pažangios giluminio veido odos atstatymo iratjauninimo procedūros metu, vykdomas aparatinis odos gydymas, kuris  yra derinamas su aktyviųjų priemonių įvedimu  į giliuosius odos sluoksnius. Švelnių galvaninių srovių dėka, dėl audinių jonų aktyvinimo oda yra veikiama ląstelių lygyje. Tai padeda padidinti audinių fiziologinį aktyvumą ir visų apykaitos rūšių stimuliavimą. Padidėja ląstelių membranos laidumas ir biologiškai aktyvios medžiagos lengvai įsiskverbia į odą.
Procedūra leidžia poroms kvėpuoti, skatina maistingųjų medžiagų įsiskverbimą į dermą (vidinis odos sluoksnis), o ne epidermį (viršutinis odos sluoksnis), kur patenka įprastos kosmetikos priemonės. Oda pastebimai įgauna stangrumą, tampa lygesnė ir švytinti! Viena galvaninės srovės procedūra, priklauso nuo odos raumenų tonuso, prilyginama 5-10 rankų masažo procedūroms.

Po šios procedūros atvaizdas veidrodyje labai nudžiugins -- oda taps elastingesnė, stangresnė ir pastebimai lygesnė. Siekiant maksimalaus rezultato, šalutinio poveikio neturinčią procedūrą rekomenduojama nuolat kartoti pagal poreikį, nepriklausomai nuo amžiaus. Gydymas rekomenduojamas kartą per savaitę, 5-6 procedūras. Profilaktiškai, palaikymui 1 kartą per mėnesį. Procedūros trukmė iki 1 val.

Procedūros eiga:

  • Veidas nuvalomas ir paruošiamas procedūrai.

  • Atliekamas veido pilingas.

  • Odos tonizavimas.

  • Atliekama jonoforezė su spec. priemonėm: MARY COHR jonizuoti serumai. Paakių serumas, visapusis stangrinamasis "Dvigubos Jaunystės" serumas, drėkinamasis serumas, maitinamasis serumas.

  • Jauninančio poveikio, užtvirtinanti kaukė.

  • Procedūra užbaigiama drėkinamuoju kremu.

Kontrindikacijos:  onkologinės ligos, odos ligų paaštrėjimas, bendri organizmo susirgimai (pvz.: gripas), širdies-kraujagyslių ligos, epilepsija, elektros srovės netoleravimas, odos hiperjautrumas, pūlinukai.

Procedūros trūkmė 1 val. Kaina 35 Eur   (vietoj 45 Eur )